İşinize Özel Çözümler

Müşteri odaklı mal ve hizmetlerin her geçen gün daha da arttığı çağımızda, sizin de ihtiyaçlarınızı tam karşılıyacak çözümlere ihtiyacınız olacaktır.

Adasoft kurulduğu 1996 yılından itibaren deneyimli yazılım geliştirme kadrosu ve altyapı ve donanım sağlayıcı diğer grup şirketleri olan Ada Mühendislik ve AdaNet ile birlikte müşteriye özel anahtar teslim çözümler üretmektedir. Kamu ya da özel, hangi sektörde olursanın olun, kurumsal amaç ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak çözümlerin oluşturulması için sizlerle çalışmaya hazırız.

Başarının Sırrı

Yapılan araştırmalar Bilşim Projelerinin tümünün başarıyla sonuçlanmadığını, başarısız sonuçlanan projelerin oranının ciddi boyutlarda olduğunu ortaya koymaktadır. Önemli sayıda proje ise bütçesinin çok üzerinde harcamalarla tamamlanabilmektedir.

Adasoft, günümüze kadar yüklendiği projeleri n tamamını proje hedefleri doğrultusunda ve bütçesi dahilinde ya da küçük sapmalarla başarıyla tamamlama başarısını göstermiştir.

Bu başarının altında yatan ana etmenler şunlardır:

1.       Deneyim

Gerek Adasoft yazılım geliştirme ekibi ve gerekse kardeş kuruluşlarımız Ada Mühendislik ve Ada Net çekirdek kadrosunun, 1980’lerin ortalarından bu yana bir arada değişik sektörlerden  farklı büyüklükteki kurumlarda yürütmüş olduğu projeden elde edilmiş tecrübe, Adasoft’un başarısının en temel unsurlarındandır.

2.       Denenmiş Süreç Yönetimi

Bir uygulama yazılımı, kurumsal bilgisayar sistemleri, altyapı (network,  infrastructure), kullanıcı deneyimi, geliştirme araçları, veri tabanı yönetim sistemleri, kalite güvence gibi uzmanlık alanlarında bilgili ve tecrübeli kişilerden oluşan bir ekibin bir araya ile oluşturulmaktadır. Bu ekibin bir plan çerçevesinde uyum içerisinde çalışması ise denenmiş bir süreç yönetimi ile sağlanabilir.

Adasoft, en başından beri MSF (Microsoft Solution Framework) süreç modelini başarıyla uygulamaktadır. MSF süreç modeli Microsoft’un büyük ölçekli yazılım projelerinden edindiği tecrübeler ile oluşturulmuş olan bir süreç modelidir.

3.       Güvenilir Teknoloji

Teknolojik değişimlerin en hızlı yaşandığı sektörlerin başında Bilişim gelmektedir. Yazılım geliştirme araçlarının mevcut sistemler üzerinde güvenilir olarak yazılım geliştirme ve yaygınlaştırmanıza olanak sağlaması kadar yeni gelişen teknolojlere de uyum sağlaması önem arz etmektedir.

Microsoft .Net platformu,piyasaya sunulduğu 2000’li yılların başından itibaren masa üstünden kurulsal sunuculara, cep telefonlarından mobil bilgisyarlar uçtan uca bütünleşik geliştirme yapılmasına olanak sağlayarak, Adasoft’un birincil tercihi olmuştur.


Her hakkı saklıdır. © Adasoft12.06.2024 20:41:57