Hakkımızda

Ada Şirketler grubu, Bilişim Teknolojileri konusunda faaliyet gösteren Ankara merkezli en eski ve önde gelen kuruluşlardan birisidir. Grubumuz, kuruluşundan bu yana geçen 20 yıl içerisinde, güçlü teknik kadrosu, deneyimleri, bilgi birikimi, sorunları çözmede kullandığı yaklaşımlar ile piyasada güçlü ve kalıcı bir yer edinmiş, konusunda önde gelen kuruluşlar arasından yer almış ve önemli projeler ve hizmetlerin altına imzasını atmıştır.

Donanım, yazılım ve iletişim konularında uzmanlaşmış her biri Türkiye’nin ilk 500 bilişim şirketi arasında yer alan grup şirketlerinin birlikteliğinin yarattığı sinerji, grububumuzun proje yapabilme yeteneğini artırmaktdır.

Grup şirketlerinden Ada Mühendislik ve Yazılım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. 1986 yılında Ankara’da kurulmuş, ağırlıklı olarak iletişim, genel/yerel ağlar, yapısal kablolama, internet sistemleri ve bilişim sistemleri konusunda, gerektiğinde özel donanım ve/veya yazılım tasarımı ve gerçekleştirimi de dahil olmak üzere anahtar teslimi çözümler üreten, donanım/yazılım ürünleri pazarlayan ve danışmanlık, teknik destek hizmetleri sunan bir uzmanlık ve hizmet kuruluşudur.

Gruba 1996 yılında katılan Adasoft Danışmanlık ve Yazılım Hizmetleri Ltd. Şti., müşteriye özel yazılım geliştirmekle birlikte zaman içerisinde Kurumsal İçerik Yönetimi ve e-Ticaret alanlarında uzmanlaşmıştır. 90’ların sonunda yaşanan internet dalgası ile birlikte web projeleri Adasoft faaliyetlerinde çok önemli bir ağırlık kazanmıştır. Adasoft internet uygulamaları alanında Türkiye’nin 2001’de 6. en büyük, 2002 ve 2004’de 5. en büyük yazılım şirketi olmuştur (Kaynak: Interpro, Türkiye’nin en büyük 500 Bilişim Şirketi).

Ada-Net Internet ve İletişim Hizmetleri Tic. A.Ş. 1996 yılında Türkiye’nin ilk İnternet Servis Sağlayıcı şirketlerinden biri olarak kurulmuştur. Daha çok kurumsal pazara odaklanan Ada-Net, yüksek performans, güvenlik ve yüksek çalışma zamanı isteyen kurumlar için güvenilir çözümler üretmektedir.


Her hakkı saklıdır. © Adasoft12.06.2024 21:45:38